Yazdır

ÜYELİK BAŞVURUSU


Odamıza üye olmak isteyen Bilgisayar Mühendisi arkadaşların aşağıda listelenen Üyelik Başvuru belgelerini  hazırlayıp KTMMOB Sekreterliği'ne şahsen başvurmaları gerekmektedir.

 

ÜYELİK BAŞVURUSU İÇİN GEREKLİ BELGELER 

1) Diploma Fotokopisi (2 adet)

a) 1 adet Milli Eğitim Bakanlığı’ndan onaylı,

b) 1 adet onaylı fotokopi,

2) Transkript Fotokopisi 

a) Mezun olunan üniversiteden emsal teşkil edecek bir üyemiz mevcut değilse Transkript gereklidir (2 adet Milli Eğitim Bakanlığı’ndan onaylı).

3) Kimlik Kartı Fotokopisi (2 adet)

4) 4 Adet Vesikalık Resim (Resimler birbirlerinin aynı olmalıdır, bilgisayardan basılan resimler geçersizdir, resimlerin arkasına ad-soyad yazılı olmalı)

5) Üyelik Başvuru Formu (2 adet)

a) ÜYELİK BAŞVURU FORMU linkinden indirip doldurabilirsiniz.Not: Geçici Üye olabilmek için yukarıdakilere ek olarak Çalışma ve Oturma İzinlerinin fotokopileri gereklidir.

ÜYELİK SÜRECİ

Üyelik başvurunuz KTMMOB Sekreterliği tarafından Oda'mıza ulaştırılacaktır. Oda Yönetim Kurulu'muz başvurunuzu değerlendirecek ve tüm belgelerin eksiksiz ve doğru olduğuna karar verirse üyeliğiniz onaylanacaktır. Yönetim Kurulu kararları yazıldıktan sonra tarafınıza bilgi verilecek ve kayıt ücretini ile ilk yıla aidat ücretini ödeyebileceğiniz bildirilecektir. Sözkonusu ödemeleri gerçekleştirdiğiniz anda üyeliğiniz başlayacaktır.

 

ÜYELERE SAĞLANAN HİZMETLER

Odamız tarafından üyelerimize sağlanan hizmetler:

Odamız etki alanına ait mail hesabı. Mail adresleri  Bu mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır formatında yaratılmaktadır.

Üye kimlik kartı,

Bilişim Teknolojileri alanında eğitimler, seminerler,

 

KAYIT ÜCRETİ

Kayıt ücreti, KTMMOB Yasası gereği Asgari Ücret'in 1/10'u olarak bir defaya mahsus olarak ödenmektedir.

 

YILLIK ÜYELİK AİDATI

Yıllık üyelik aidatı KTMMOB yasası gereği Asgari Ücret'in 1/10'u olarak uygulanmaktadır. Yıllara göre değişimi aşağıda görebilirsiniz:

  

Yıl:

00

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

 

Asgari Ücretin 1/10'u:

12 TL

24 TL

32 TL

50 TL

60 TL

72 TL

78 TL

95 TL

106 TL

119 TL

124 TL

130 TL

130 TL

141 TL

 

Odamıza kayıt olduğunuz zaman içinde bulunulan yılın aidatı kayıt ücreti ile birlikte ödenmesi gerekmektedir. Geçici Üyelik başvurularında KTMMOB 21/2005 sayılı yasası gereğince yıllık aidatın iki katının ödenmesi gerekmektedir.

Takip eden yıllara ait üyelik aidatlarını ise o yılın içerisinde herhangi bir tarihte ödeyebilirsiniz.

Geçmiş yıl(lara) ait ödenmemiş üyelik aidatı bulunan arkadaşlar yasa gereği "Faal Üye" olamazlar.

 

ÖDEME NOKTALARI

Kayıt ücreti, yıllık üyelik aidatı ve diğer (eğitim v.b.) ödemelerinizi yapabileceğiniz ödeme noktalarımız aşağıdadır:

Kıbrıs Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği Sekreterliği (Tel: 228 52 10, Adres: Şht. İbrahim Ali Sok. No:1 Çağlayan, Lefkoşa),

·          

o     

§         Kredi Kartı (Cardplus POS Cihazı)

o          Kıbrıs Vakıflar Bankası Lefkoşa Merkez Şubesi'nde bulunan 10-304-1452 numaralı "KTMMOB Bilgisayar Mühendisleri Odası" adına kayıtlı banka hesabı.

·          

 

Ödemenizi yaptıktan sonra makbuzunuzu/dekontunuzu almayı unutmayınız.

 

 

Proje Yönetim Profesyonellerini 10. Uluslararası Proje Yönetim Gününü dünya ile ayni anda kutlamaya davet ediyoruz. http://t.co/DZ9OuCIXZE
Odamızın 18. Olağan Genel Kurul duyurusu http://t.co/ieSywU5Avv
RT @iOS_blog: BSON - What, why, how ? - http://t.co/vssxofY2Q6
         TEL: 0392 228 52 10       |      FAX: 0392 228 51 51      |       E-mail:  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.